Bitalebe.com Tanıtım Yazısı
Menu

Bitalebe.com Tanıtım Yazısı 

Bitalebe adından anlaşıldığı üzere üniversite haberlerine sahiptir. Mesela formasyon, AÖF ve burslar hakkında içeriklerini sıralar. Ve tüm bu içerikler genç kitleye hitap ettiği için gün içerisinde binlerce tıklama alır. 

Tıklamalara karşı Bitalebe.com tanıtım yazısı almak isteyenler sıraya geçiyor. Öyle ki Bitalebe.com backlink okuyucuların dikkatini çeker. Linkler eşliğinde sitenize geçiş yapılır. Zamanla tıklamalar ve organik takipçilerin sayısı artmaya devam eder. Bu durum SEO merkezli olarak adınızı duyurmanızı sağlar. Bitalebe.com Reklam Alanlarının Fiyat bilgisini Tarafımızca Alabilirsiniz.

Not :   Makale içinde 3 Adet Kelimeye ve Sitenin Açık URL’sini Paylaşabilirsiniz  Örnek Rapor İstenildiği Taktirde Tarafınıza İletebiliriz. 

Siparişleriniz 3 Gün İçinde Tarafınıza Teslim Edilir. Hazır Makaleniz Var ise Sipariş verirken Makalenizi ve Görsellerinizi yükleye bilirsiniz. Size Özgün Makale yazımı isterseniz + 10 TL Karışığında Gene Sipariş Esnasında Makale Siparişi Verebilirsiniz. ( Aklınıza Takılan sorular olursa Mutlaka İletişim Bölümümüzdeki Bilgilerden Bizlere Ulaşabilirsiniz. )

Subscribe
Bildir
guest
Inline Feedbacks
View all comments

Üst, en iyi, tepe