Elmaelma.com Bülten Yazısı | TanitimYazisi.Com.TR
Menu

Elmaelma.com Bülten Yazısı

logo 9

Türkiye’nin en çok okunan internet gazetelerinden biri olan Elmaelma.com tanıtım yazısı işlemlerinde markanızın  duyurulması için özel içeriklere ev sahipliği yapar. Tanıtım yazısı kapsamında tanitimyazisi.com.tr üzerinden marka ve sitenizin hedef kitleyle buluşmasını sağlayacak geniş erişim kolaylıkları sizlere sunulur.

Elmaelma.com Bülten Yazısı, backlink ve reklam olmadan, haber tarzında marka, isim ve kampanya gibi duyurulmasını istediğiniz alanlara içerik oluşturacak seçeneklere yer verir. Elmaelma.com PR tanıtım yazısı ile bir nevi internet ortamında halkla ilişkiler yardımcınız olacaktır.

Elmaelma.com Basın Bülteni Tanıtım yazısı satın alarak, site ve marka duyurularınızın uygun fiyata sağlanması için başvuru yapabilirsiniz.

Mavi Tik almak isteyen sosyal medya Fenomenleri Bu Basın Bülteni ile istemiş olduğu gibi GOOGLE NEWS kısmında isim soy isim veya Marka ismini yazdığında Haberiniz Yer Alacaktır.

Markasını Tüm Dünyaya Duyurmak İsteyenler Bu Basın Bülteni ile istemiş olduğu gibi GOOGLE NEWS kısmında isim soy isim veya Marka ismi  yazdığında Haberiniz Yer Alacaktır.

Not :  Bu Paylaşımımızda Kesinlikle Link Çıkışı Vs Bulunmamaktadır. Burada Sadece Şirketinin Bilgileri veya İsim soy isim Geçicek şekilde Basın Bülteni Yayınlanır Örnek İçerik isterseniz Bizlerden Talep Ediniz.

Hazır Makaleniz Var ise Siparişleriniz 3 Gün İçinde Tarafınıza Teslim Edilir. Sipariş verirken Makalenizi ve Görsellerinizi yükleye bilirsiniz. Size Özgün Makale yazımı isterseniz + 10 TL Karışığında Gene Sipariş Esnasında Makale Siparişi Verebilirsiniz. ( Aklınıza Takılan sorular olursa Mutlaka İletişim Bölümümüzdeki Bilgilerden Bizlere Ulaşabilirsiniz. )

Subscribe
Bildir
guest
Inline Feedbacks
View all comments

Üst, en iyi, tepe