Milliyet.com.tr Tanıtım Tazısı
Menu

Milliyet.com.tr Tanıtım Tazısı

milliyet.com .tr

Milliyet Gazetecilik ve Yayıncılık A.Ş. Haziran 2011 yılında Avrupa’nın en çok okunan haber siteleri arasında beşinci sırada yer almıştır. Yine ülkemizde de talep gören haber sitesi, Google tarafından backlink merkezi haline gelmiştir. Yani adını duyurmak isteyen sitelerin gözdesi halinde.

Milliyet.com.tr tanıtım yazısı alanlar Google SEO önderliğine sahip olacaktır. Milliyet.com.tr backlink eşliğinde web sitelerinin ön plana çıkması ve adlarını duyurması kaçınılmaz olacaktır. Milliyet.com.tr Reklam Alanlarının Fiyat bilgisini Tarafımızca Alabilirsiniz.

Not :  Sitede yayınlanan Makalelerde Makale içinde kelimeye link verilmemektedir Makalenin En alt kısmında Kaynak olarak İster Kelimeye link İsterseniz Sitenizin Açık Url linkini Paylaşarak Backlink Alabilirsiniz. Örnek Rapor İstenildiği Taktirde Tarafınıza İletebiliriz. 

Siparişleriniz 3 Gün İçinde Tarafınıza Teslim Edilir. Hazır Makaleniz Var ise Sipariş verirken Makalenizi ve Görsellerinizi yükleye bilirsiniz. Size Özgün Makale yazımı isterseniz + 10 TL Karışığında Gene Sipariş Esnasında Makale Siparişi Verebilirsiniz. ( Aklınıza Takılan sorular olursa Mutlaka İletişim Bölümümüzdeki Bilgilerden Bizlere Ulaşabilirsiniz. )

Subscribe
Bildir
guest
Inline Feedbacks
View all comments
Mert
Mert
1 yıl önce

Bir adet bülten alındı. Süreç başından sonuna kadar yardımcı oldu. Yaşadığımız bir sorun olmadı. Teşekkürler.

mesut
11 ay önce

tanıtım yazısı değil de haber yaptırma şansımız var mı bu sitelerden

Üst, en iyi, tepe