Hakkımızda

Tanıtım Yazısı, reklamı eğlence, yaratıcılık veya belirli bir sanat türü olarak değil, satıcıdan alıcıya bilgi aktarmanın aracı olarak görür.

Yapılması hedeflenen tek şey, marka marjınızı yükseltmek, daha fazla hit almak, tanınır olmanızı sağlamaktır.

Rekabette geri kalmamak için, güçlü firmalarla iş birliği yapmak zorunluluk halini almıştır. Daha fazla okuyucunun müşterinin hedef kitlenize girmesi için İnteraktifplus işbirliği ile 2020 yılında hazırlanan sitemiz yayında!

Tanıtım Yazısı Firması Kimdir ?

Hızlı ve etkili bir biçimde kitlelere ulaşmak için tek tıkla tanıtım yazısı almanızı sağlayan bir platformdur.

En popüler web sitelerinde reklam yapmanız, firmanızı tanıtmanız, hizmetlerinizi anlatmanız için sağlanan harika bir fırsattır!

Türkiye’nin lider haber siteleri ile çalışan firmamız, etkin yazar ekibi ile sektörünüzü ve web sitenizi analiz ederek, arzu ettiğiniz alanda hazırlanan makaleler ile hizmet verir.

Tanıtım yazılarınız yayınlanan web sitesinde ömür boyu kalacaktır. Bu nedenle yatırımınız sayesinde her geçen gün ziyaretçi sayınız artar.

Misyonumuz;

Satışlarınızı, marka bilinirliğinizi, sitenizdeki trafiği arttırma yolunda, basit ama etkili yöntemlerle yanınızda olmaktır.

Sadık müşteriler elde etmeniz için, firma bilgilerinizi aktarmak, yetkinlik seviyenizi vurgulamak ve buna bağlı olarak uzmanlığınızın ağırlığını gösteren tanıtım yazılarını, bir gün içinde binlerce ya da milyonlarca kişinin tıkladığı sitelerde yayınlamaktır.

Vizyonumuz;

Bünyemize her geçen gün Türkiye Alexa değeri yüksek, içeriği yoğun web sitelerini, Google News’e kayıtlı haber sitelerini ekleyerek, seçim potansiyelinizi arttırmaktır.

Reklama ihtiyacınız olduğunda… Marka imajınızı düzeltmek istediğinizde… Yeni fikirlerinizi yaymaya karar verdiğinizde… Ürün ve hizmetlerinizi anlatmak istediğinizde Tanıtım Yazısı olarak yanınızdayız!