Star.com.tr Tanıtım Yazısı
Menu

Star.com.tr Tanıtım Yazısı

star.com .tr

Baskılı yayın hayatından çıkarak internete yönelen Star.com, bu yolla okuyucularına en güncel haberleri sunuyor. 2019 yılında internet gazeteciliğine atılmasına rağmen son derece talep gören platformlardan bir tanesi.

Taleplerden kaynaklı Star.com.tr tanıtım yazısı alma seçenekleri öne çıkmıştır. Yani Star.com.tr backlink eşliğinde siteler reklamlarını yapıyor. Bu şekilde Google arama optimizasyonunda adlarını duyurmaları ve tıklama almaları uzun sürmüyor. Yani popüler hale gelmek isteyenler talep gören sitelerden backlink almak istiyor. Star.com.tr Reklam Alanlarının Fiyat bilgisini Tarafımızca Alabilirsiniz.

Not :   Makale içinde 3 Adet Kelimeye ve Sitenin Açık Urlsini Paylaşabilirsiniz  Örnek Rapor İstenildiği Taktirde Tarafınıza İletebiliriz. 

Siparişleriniz 3 Gün İçinde Tarafınıza Teslim Edilir. Hazır Makaleniz Var ise Sipariş verirken Makalenizi ve Görsellerinizi yükleye bilirsiniz. Size Özgün Makale yazımı isterseniz + 10 TL Karışığında Gene Sipariş Esnasında Makale Siparişi Verebilirsiniz. ( Aklınıza Takılan sorular olursa Mutlaka İletişim Bölümümüzdeki Bilgilerden Bizlere Ulaşabilirsiniz. )

Subscribe
Bildir
guest
Inline Feedbacks
View all comments

Üst, en iyi, tepe