İha.com.tr Bülten Yazısı
Menu

İha.com.tr Bülten Yazısı

iha.com .tr

İHA tanıtım yazısı, geniş Google index alanına sahip özel tanıtım yazısı alanıyla marka ve sitenizin hedef kitleyle buluşmasını sağlayacaktır. 1993 yılında kurulan haber ajansı olarak, medya kuruluşlarında en çok ziyaretçinin bulunduğu tanıtım alanlarından biridir.

Profesyonel olarak popüler bir site olmayı başarmış, site yayınlarında kullanımına yer vermiştir. iha.com.tr Bülten yazısı ile sitenizin tıklanma oranını artırabilir ya da şirket, isim ve marka tanıtımlarınızın yapılmasını sağlayabilirsiniz.

iha.com.tr PR tanıtım yazısı üzerinden hedef kitleye erişim kolaylığı sağlayabilirsiniz. iha.com.tr Basın Bülteni Tanıtım yazısı satın alarak ile popüler sitede tanınırlığınızı artırın!

Mavi Tik almak isteyen sosyal medya Fenomenleri Bu Basın Bülteni ile istemiş olduğu gibi GOOGLE NEWS kısmında isim soy isim veya Marka ismini yazdığında Haberiniz Yer Alacaktır.

Markasını Tüm Dünyaya Duyurmak İsteyenler Bu Basın Bülteni ile istemiş olduğu gibi GOOGLE NEWS kısmında isim soy isim veya Marka ismi  yazdığında Haberiniz Yer Alacaktır.

Not :  Bu Paylaşımımızda Kesinlikle Link Çıkışı Vs Bulunmamaktadır. Burada Sadece Şirketinin Bilgileri veya İsim soy isim Geçicek şekilde Basın Bülteni Yayınlanır Örnek İçerik isterseniz Bizlerden Talep Ediniz.

 

İHA.COM.TR ABONE SERVİSLERİNE BÜLTEN YAYINI İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ. 

                                                                                                                                          ( Yaklaşık 4.900 Web sitesine Gönderim Yapıyoruz )

Hazır Makaleniz Var ise Siparişleriniz 3 Gün İçinde Tarafınıza Teslim Edilir. Sipariş verirken Makalenizi ve Görsellerinizi yükleye bilirsiniz. Size Özgün Makale yazımı isterseniz + 10 TL Karışığında Gene Sipariş Esnasında Makale Siparişi Verebilirsiniz. ( Aklınıza Takılan sorular olursa Mutlaka İletişim Bölümümüzdeki Bilgilerden Bizlere Ulaşabilirsiniz. )

Subscribe
Bildir
guest
Inline Feedbacks
View all comments

Üst, en iyi, tepe