Netdergim.net Tanıtım Yazısı | TanitimYazisi.Com.TR
Menu

Netdergim.net Tanıtım Yazısı

netdergim.net 1

Sitede hata olup olmadığını ve sitenin arama motorlarının gereksinimlerini karşılayıp karşılamadığını anlamak için sitenin teknik bir denetimini yapmak gerekir. Bunu sürekli düzenlemek oldukça zahmet, zaman ve para gerektirir. Ancak tanıtım yazısı bu işlevleri tek başına yerine getirir. Bir nevi sitenize kefil olur. Netdergim.net haber sitesi tanıtım yazısı kendi ziyaretçilerinden size organik ziyaretçi gönderir. Bu da arama motorlarının sitenize güvenmesini sağlar.

Tanıtım yazısı satın almak için Alexa değeri yüksek, site hızı maksimum olan bir site işlevseldir. Aynı zamanda günlük ziyaretçi ve tıklama oranına da bakılmalıdır.  Netdergim.net Reklam Alanlarının Fiyat bilgisini Tarafımızca Alabilirsiniz.

Not :   Makale içinde 3 Adet Kelimeye ve Sitenin Açık URL’sini Paylaşabilirsiniz  Örnek Rapor İstenildiği Taktirde Tarafınıza İletebiliriz. 

Siparişleriniz 3 Gün İçinde Tarafınıza Teslim Edilir. Hazır Makaleniz Var ise Sipariş verirken Makalenizi ve Görsellerinizi yükleye bilirsiniz. Size Özgün Makale yazımı isterseniz + 10 TL Karışığında Gene Sipariş Esnasında Makale Siparişi Verebilirsiniz. ( Aklınıza Takılan sorular olursa Mutlaka İletişim Bölümümüzdeki Bilgilerden Bizlere Ulaşabilirsiniz. )

Subscribe
Bildir
guest
Inline Feedbacks
View all comments

Üst, en iyi, tepe