Eksisozluk.com Tanıtım Yazısı
Menu

Eksisozluk.com Tanıtım Yazısı

eksisozluk

Binlerce yorumcuya ev sahipliği yapan Ekşisözlük, popüler sosyal platformlardan bir tanesidir. 1999 yılında kurulan ve hızlı bir şekilde dijital platforma uyum sağlayan site, backlink için öne çıkmış durumda.

Eksisozluk.com tanıtım yazısı alma sitelerin adını duyurmak için birebir. Öyle ki binlerce yorumcunun uğrak adresi olduğu için tanıtımda bir hayli etkili. Yani Eksisozluk.com backlink eşliğinde sitelerin arama motorunda yer edinmesi uzun sürmez. Hızlı bir şekilde hedef kitleye ulaşmaları mümkün hale gelir. Eksisozluk.com Reklam Alanlarının Fiyat bilgisini Tarafımızca Alabilirsiniz.

Not :   Yazını Sponsor Reklam olarak Ana sayfada Gösterime Girer ve 500.000 Gösterim alır . Sonra Arka planda Durmaya Devam eder.  Çok etkili ve Performansı Tavsiye edilir.  Makale içinde 3 Adet Kelimeye ve Sitenin Açık Urlsini Paylaşabilirsiniz  Örnek Rapor İstenildiği Taktirde Tarafınıza İletebiliriz. 

Siparişleriniz 3 Gün İçinde Tarafınıza Teslim Edilir. Hazır Makaleniz Var ise Sipariş verirken Makalenizi ve Görsellerinizi yükleye bilirsiniz. Size Özgün Makale yazımı isterseniz + 10 TL Karışığında Gene Sipariş Esnasında Makale Siparişi Verebilirsiniz. ( Aklınıza Takılan sorular olursa Mutlaka İletişim Bölümümüzdeki Bilgilerden Bizlere Ulaşabilirsiniz. )

Subscribe
Bildir
guest
Inline Feedbacks
View all comments

Üst, en iyi, tepe