Milligazete.com.tr Tanıtım Yazısı
Menu

Milligazete.com.tr Tanıtım Yazısı

milligazete.com .tr

Millî Gazete, 12 Ocak 1973 yılında İstanbul Cağaloğlu’nda kiralık bir binada yayın hayatına başladı. Kendi matbaası olmadığı için baskısını bir süre diğer gazetelerin tesislerinde sürdürdü.

Millî Gazete toplumu ilgilendiren çeşitli konularda hazırladığı dosyalar için müstakil bir sayfa ayırmaktadır. Düşünce ve kültür sanat dünyamıza birer sayfa ayıran Milli Gazete, bu alanda önemli hizmetler yapmakta ve düşünce hayatımıza büyük katkılar sağlamaktadır. Bir sayfasını aile ve hayat konularına ayıran Millî Gazete, bu alanda hiçbir gazetenin yarışamayacağı bir içerikle milletimizin öz benliğinden kopmaması için çok büyük bir gayret göstermektedir.

Not :   Makale içinde 3 Adet Kelimeye ve Sitenin Açık Urlsini Paylaşabilirsiniz  Örnek Rapor İstenildiği Taktirde Tarafınıza İletebiliriz. 

Siparişleriniz 3 Gün İçinde Tarafınıza Teslim Edilir. Hazır Makaleniz Var ise Sipariş verirken Makalenizi ve Görsellerinizi yükleye bilirsiniz. Size Özgün Makale yazımı isterseniz + 10 TL Karışığında Gene Sipariş Esnasında Makale Siparişi Verebilirsiniz. ( Aklınıza Takılan sorular olursa Mutlaka İletişim Bölümümüzdeki Bilgilerden Bizlere Ulaşabilirsiniz. )

Subscribe
Bildir
guest
Inline Feedbacks
View all comments
Cihan Uysal
1 yıl önce

Hızlı ve kaliteli bir çalışma oldu. İlginiz için teşekkür ederim.

Yılmaz
Yılmaz
1 yıl önce

Ben bu siteden daha önce tanıtım yazısı almıştım (böyle bir platformda) fakat birkaç ay sonra sildiler.

Siparis
1 yıl önce
Reply to  Yılmaz

Öncelikle Sizin Adınıza üzüldüm Lakin Bizim Web Sitemizden Hangi siteden alışveriş Yaparsanız Yapın 1 Yıl boyunca Bizim Garantimiz Altındasınız. Herhangi bir durum söz konusu olursa Telafisini Zaten Yaptırıyoruz Sözleşmemiz O yöndedir için Rahat olsun

Emre Can
Emre Can
7 ay önce

Gayet başarılı bir çalışma oldu. İlginize teşekkürler.

Üst, en iyi, tepe